Menu
Your Cart

Karali Bal Blog RSS

02 Ağu Hayatı Bal ile Tatlandırın
merih 0 586
Günümüzde yapay şekerin zararlarını gördükçe geleneksel tarifleri güncellemenin zamanı geldi. DoğGünümüzde yapay şekerin zararlarını gördükçe geleneksel tarifleri güncellemenin zamanı geldi. Doğal şeker kaynağımız balın birbirinden farklı kullanımını..
02 Ağu Bal ile Güzellik Sırları
merih 0 555
Mucize kelimesi, biraz kulağa abartılı gelmiş olabilir ama balın vücudumuza faydalarını öğrendiğinizde siz de hak vereceksiniz. Bal, dünya üzerinde bMucize kelimesi, biraz kulağa abartılı gelmiş olabilir ama balın vücudumuza faydalarını öğrendiğinizd..
26 Tem Kestane Balı
merih 0 610
KESTANE BALIKestane balı, arıların kestane ağacının belirli bir döneminde bu ağacın çiçeklerinden topladıkları özlerden elde edilen bir bal türüdür. Kestane ağaçlarının çiçeklenmeye başladığı haziran ayında elde edilmekte olan bu bal, diğer birçok çi..
15 Eyl Güçlü Çocuklar Ballı Olur!
merih 0 10520
Halk arasında aşırı şanslı olan kişilere “ballısın” deriz. Bu sözün doğruluğunu kanıtlayan bir gerçek var: bal iHalk arasında aşırı şanslı olan kişilere “ballısın” deriz. Bu sözün doğruluğunu kanıtlayan bir gerçek var: bal ile büyüyen çocuklar “çok b..
15 Eyl Doğanın Mucizesi: BAL
merih 0 6018
Bal, bitkilerin çiçeklerinde olan nektarların bal arıları (Apis Mellifera) tarafından toplandıktan sonra vücutlarında bileşimlerinin değiştirilmesi ve petek gözlerinde depo edilip olgunlaşması sonucunda meydana gelen tatlı bir üründür.    Balın tarih..
15 Eyl Şifa Kaynağı: Polen
merih 0 8040
  Tarihte bilinen en eski besin takviyelerinden birisi olan polen arıların doğanın mucizesi balın üretimi için çiçeklere yaptıkları ziyaretlerde ayaklarına yapışan erkek çiçek tozlarıdır.  Çiçeklerden polen taşıdıkları süreç içerisinde arıların kanat..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)